تکنیک های شستن ظروف بلوری ,

menuordersearch
brlian.ir
۱۳۹۵/۸/۱۴ جمعه
(0)
(0)
تکنیک های شستن ظروف بلوری
تکنیک های شستن ظروف بلوری

     برای پیشگیری از لب پرشدن ظروف بلوری بهترین کار این است که یک حوله را به‌صورت دولا کف سینک ظرف‌شویی پهن کنید تا اگر ظرفی از دست‌تان افتاد، آسیب نبیند.


      اگر یکی از ظرف‌های بلوری یا لیوان‌های‌تان لب پر شده حتما آن را کنار بگذارید و از آن برای مصرف مواد‌غذایی استفاده نکنید. غالبا ظروف لب پر محل مناسبی برای جمع شدن میکروب‌ها هستند.

      اگر از انواع دکوری‌های مختلف با جنس بلوری یا کریستال در ویترین خود نگهداری می‌کنید، بهترین راه برای تمیز کردن و برق انداختن آن‌ها استفاده از محلول سرکه و آب گرم است.

      درصورتی که از لیوان‌های باریک و بلند استفاده می‌کنید که امکان شست و شوی کف آن ممکن نیست. باید از شیشه‌شورهایی که برای شستن بطری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد برای این کار استفاده کنید.

      یکی از راه‌های از بین بردن خراش‌های سطحی روی ظروف بلوری استفاده از خمیردندان است. مقداری خمیردندان روی آن بگذارید و سطح بلوری را صاف و صیقلی کنید.

      اگر هنگام شستن لیوان یا کاسه‌های بلوری 2 تا از آن‌ها درون هم گیر کرد، بهترین کار آن است که درون لیوان بالایی آب سرد بریزید و لیوان پایینی را درون آب گرم قرار دهید این انبساط و انقباض موجب خارج شدن 2 لیوان از هم می‌شود.

 
 
telegramgoogle
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

telegraminstagram
logo

دفتر برلیان
یزدمیدان مجاهدین ابتدای خیابان امام پاساژجواهربازارسوم برلیان
تماس
09132593774
035-36265416