menuordersearch
brlian.ir

لوازم خانگی,فروش لوازم خانگی,لوازم خانگی برقی ,

تکنیک های شستن ظروف بلوری تکنیک های شستن ظروف بلوری برای پیشگیری از لب پرشدن ظروف بلوری بهترین کار این است که یک حوله را به‌صورت دولا کف سینک ظرف‌شویی پهن کنید تا اگر ظرفی از دست‌تان افتاد، آسیب نبیند. جمعه چهاردهم آبان ۹۵ چراخریدازفروشگاه اینترنتی برلیان چراخریدازفروشگاه اینترنتی برلیانپنج شنبه سیزدهم آبان ۹۵ تولید بدون کارخانه! تولید بدون کارخانه! یکی ازبزرگترین دغدغه های فعلی کشور، ایجاد رونق اقتصادی و فراهم کردن زمینه های افزایش تولید و درپی آن اشتغال زایی دربخش صنایع کشوراست که کارشناسان، اساتید و مسوولان را به فکر فرو برده و در همین زمینه، نظریه ها و راهکارهای مختلفی نیز مطرح شده است که دولت را در خارج کردن جامعه از این بن بست اقتصادی یاری دهد. سه شنبه یازدهم آبان ۹۵ سرویس قاشق و چنگال و نکاتی برای خرید سرویس قاشق و چنگال و نکاتی برای خرید برای ما آدم های امروزی، اینکه غذا را در چه ظرفی و با چه وسیله ای صرف کنیم، اهمیتی به اندازه خود غذا دارد.

به همین دلیل هر روز شاهد عرضه سرویس های گوناگون غذاخوری با طرح های زیبا و جدید در بازار هستیم.

یکی از کالاهایی که استفاده از آن بسیار مرسوم است، قاشق و چنگال است و البته کارد غذاخوری. کالایی که بر خلاف گذشته گانمان هیچ کدام از ما تمایلی به عدم استفاده از آن هنگام صرف غذا نداریم و معمولا بدون قاشق و چنگال غذا نمی خوریم.

با توجه به این موضوع در این بخش ما ضمن بررسی بازار این کالا مجموعه نکاتی که هنگام خرید این کالا باید مد نظر قرار داد به شما یادآوری می کنیم.
شنبه هشتم آبان ۹۵
مقایسه 10 جنس مورد استفاده در پخت و پز مقایسه 10 جنس مورد استفاده در پخت و پز تا به حال به جنس ظرفی که در آن غذا می‌پزید توجه کرده‌اید؟ کارشناسان می‌گویند جنس ظرف و روکش آن در پخش گرما و سرعت پخت غذا تاثیر دارد. برخی از ظروف باعث پخت سریع‌تر غذا می‌شوند و در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کنند. یکشنبه بیست و پنجم مهر ۹۵ آنچه بایدبدانیم آنچه بایدبدانیمجمعه شانزدهم مهر ۹۵
شرکت سازنده