«لقمان حکیم به فرزندش فرمود: با دانشمندان هم نشینی کن! همانا خداوند دل های مرده را به حکمت زنده می کند. ، چنان که زمین را به آب باران».

مقایسه 10 جنس مورد استفاده در پخت و پز مقایسه 10 جنس مورد استفاده در پخت و پز تا به حال به جنس ظرفی که در آن غذا می‌پزید توجه کرده‌اید؟ کارشناسان می‌گویند جنس ظرف و روکش آن در پخش گرما و سرعت پخت غذا تاثیر دارد. برخی از ظروف باعث پخت سریع‌تر غذا می‌شوند و در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کنند. یکشنبه بیست و پنجم مهر ۹۵ آنچه بایدبدانیم آنچه بایدبدانیمجمعه شانزدهم مهر ۹۵ نگاهی به برترین برندهای لوازم خانگی نگاهی به برترین برندهای لوازم خانگی کسب و کار: صنعت لوازم خانگی به دلیل حضور در هر خانه ای در گوشه و کنار دنیا، سهم بالایی در گردش اقتصادی و مالی در همه کشورهای جهان دارد. حالا اگر برندی در این صنعت شکل بگیرد و پررنگ شود و اعتماد مصرف کننده را به خود جلب کند، یعنی اینکه با یک مارک و نشان فوق العاده پولساز مواجهیم. پنج شنبه پانزدهم مهر ۹۵ آنچه درباره تفلون باید بدانید آنچه درباره تفلون باید بدانید در سال 1938 میلادی شرکت آمریکایی دوپونت ماده‌ای پلیمری به نام پلی‌تترافلئورواتیلن را با نام تجاری تفلون معرفی و به بازار عرضه کرد. این ماده نوعی پوشش نچسب و عایق الکتریسیته بود که هم مقاومت حرارتی بالا و هم مقاومت شیمیایی خوبی در مقابل اسیدها و بازها داشت.از آنجا که میان تمامی پوشش‌های موجود، تفلون از بالاترین ضریب نچسبی برخوردار بود، از آن در ظروف استفاده شد. اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران هم تفلون را به‌عنوان پوشش مجاز در ظروف پخت غذا مورد تایید قرار داده است یکشنبه یازدهم مهر ۹۵ Lisa Mori Lisa Mori Lisa Mori

کریستال بدون سرب

تحت لیسانس لیزاموری اتریش
پنج شنبه هشتم مهر ۹۵
صنایع تولیدی عروس تفلون صنایع تولیدی عروس تفلون عروس تفلون بر اساس رسالت وجودیش متعهد است محصولات خود شامل ظروف تفلون، دایکاست (چدن) را با کیفیتی ویژه و در خور تولید و ارائه نماید و ارتباط تنگاتنگ خود با مشتریان را در سطح منطقه و کلاس جهانی برآورده سازد.

پنج شنبه هشتم مهر ۹۵
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتابطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب