مربع لوشو در فنگ شویی ,

menuordersearch
brlian.ir
۱۳۹۵/۹/۵ جمعه
(1)
(0)
مربع لوشو در فنگ شویی
مربع لوشو در فنگ شویی
به هر خانه این مربع یک عدد تعلق دارد و از هر طرف که این اعداد را جمع کنیم حاصل آن 15 میشود ، کل خانه یا ساختمان ، اتاق ، دفتر کار ، میز و هر چیزی را میتوان بر اساس مربع لوشو و با در نظر گرفتن جدول بالا چید تا بهترین نتیجه را بدهد.

 هر محیطی را اعم از خانه ٬ دفتر کار ٬ کلاس ٬ میز٬  ماشین و … را به 9 قسمت تقسیم میکنند و عناصر در این خانه ها بنابر جهت و رنگ قرار گرفته اند و هر بخش از خانه به یک حوزه زندگی انسان (مثلا روابط، سلامتی ، حرفه ، …) مربوط میشود.

 هر یک از عناصر با توجه به در ورودی خانه در بخشی از این مربع جای دارند ، همواره نقشه خانه تان را طوری ترسیم کنید که در ورودی در پائین صفحه قرار داشته باشد ، در ورودی همیشه پائین مربع لوشو قرار دارد.

 » همواره در مربع لوشو ، خانه پائینی مربع (خانه 1) جهت شمال و خانه بالایی مربع (خانه 9) جهت جنوب در نظر گرفته میشود.

 » به همین ترتیب خانه شماره 7 جهت غرب ، خانه شماره 3 جهت شرق ، خانه شماره 2 جنوب غربی ، خانه شماره 4 جنوب شرقی ، خانه شماره 6 شمال غربی و خانه شماره 8 شمال شرقی و خانه شماره 5 بعنوان مرکز در نظر گرفته میشود.

 از بین 5 عنصر نام برده شده آب و آتش هر کدام یک خانه دارند چون این دو عنصر پر قدرت هستند برای حفظ تعادل هر کدام یک خانه مجزا احتیاج دارند.

 » خانه 1 (شمال) مخصوص به عنصر آب است.

 » خانه 9 (جنوب) مخصوص به عنصر آتش است.

 » خانه 2 (جنوب غربی) و خانه 5 (مرکز) و خانه 8 (شمال شرقی) مربوط به عنصر خاک میباشند.

 » خانه 3 (شرق) و خانه 4 (جنوب شرق) مربوط به عنصر چوب میباشند.

 » خانه 6 (شمال غربی) و خانه 7 (غرب) مربوط به عنصر فلز میباشند.

 نکته : با توجه به مباحث قبلی ، برای هر عنصر باید از رنگ ها ، نمادها و اشکال مربوط به ان عنصر استفاده کرد و همچنین باید مراقب چرخه سازنده عناصر بود …

 به عنوان نمونه : خانه شماره 9 مربوط به عنصر اتش است و در این قسمت باید از رنگ های خانواده قرمز و ارغوانی استفاده کرد ، مانند رنگ دیوار ارغوانی ، قالیچه قرمز ، اشکال مثلثی ، مجسمه سیمرغ و … مثلا میتوان از قالیچه مثلثی شکل قرمز رنگی که طرح سیمرغ دارد استفاده کرد … یا هر نوع کاربردی که خودتان دوست دارید …

 » برای مشاهده رنگ ها ، اشکال ، نمادها و سمبل های هر عنصر میتوانید به بخش عناصر و جهت های فنگ شویی مراجعه کنید.

 » اگر به هر دلیلی خانه به شکل مربع نباشد (مشکل اکثر خانه ها) قسمتی از مربع لوشو حذف میشود و هر بخشی که حذف شده باشد موارد تعریف شده در ان بخش با کمبود و نقصان روبرو خواهد شد.
 
اگربهه عنوان نمونه : اگر در خانه ای بخش شماره 2 که نشان دهنده روابط عاطفی و عاشقانه است وجود نداشته باشد افراد خانواده با مشکلات و شکست های عاطفی روبرو خواهند شد ، با استفاده از عناصر ، رنگ ها و … کمبود و نقصان را برطرف کنید.
آکاایران
telegramgoogle
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

telegraminstagram
logo

دفتر برلیان
یزد میدان مجاهدین ابتدای خیابان امام پاساژ جواهر بازار سوم
برلیان
تماس
09132593774
035-36265416