menuordersearch
brlian.ir

روتل برندمنتخب سوئیس ,

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ چهارشنبه
(2)
(0)
روتل برندمنتخب سوئیس
روتل برندمنتخب سوئیس
 روتِل از معروفترین و معتبرترین تولید کنندگان لوازم خانگی برقی در سطح اروپا بوده، که از سال 1945 در کشور سوئیس متولد گردیده است، و اکنون با گذشت بیش از 60 سال یکی از معروف ترین برندهای معتبر در زمینه لوازم خانگی به شمار می رود.

لوازم خانگی روتِل در بسیاری از این محصولات که بیش از 70 هفتاد نوع را در بر می گیرد در عرصه های مختلفی مانند غذاساز ها ، مخلوط کن ها ی حرفه ای و نیمه حرفه ای ، قوه ساز ها ، گرماسازها و انواع جاروبرقی و هر وسیله ای که در خدمت خانه و آشپزخانه جهت سهولت کار خانه داری به خدمت گرفته میشود را تولید می کند.

در این بین شرکت محصولاتی را نیز در زمینه تجهیزات پزشکی مانند انواع بخور سرد و ترازو های حمام را تولید می کند. قابل توجه است که شرکت روتِل نماینده محصولات پزشکی Beurer آلمان در سوئیس بوده و کلیه محصولات این شرکت را در سوئیس پخش می کند.

 چرا لوازم خانگی روتِل بخریم :

همچنان که میدانیم در کشور ما به علت سیل عظیم واردات لوازم خانگی بدون پشتوانه و سردرگمی مشتریان نسبت به با کیفیت بودن و خدمات پس از فروش کالاها ، و همچنین اجناس نو ظهور بی کیفیت و نامطلوب موجود در بازار ، بر آن شدیم که ویژگی های برتر لوازم خانگی روتِل را نسبت به رقبای خود در بازار برشماریم .

شرکت آشیان پردیس آریا در راستای ارتقای کیفیت بازار و ارج نهادن به سلایق مشتری و تکریم مشتری با عقد قرار داد با یک شرکت قدیمی و به نام در زمینه لوازم خانگی برقی در کشور سوئیس توانسته است به عنوان برندی مطرح در حوزه لوازم خانگی ریز برقی و سایر اقلام در زمینه تجهیزات پزشکی مانند (بخور سرد و ترازو) با کیفیت استاندارد های سوئیس قدم برداشته و این محصولات را وارد کشور نماید. لذا با این تفکر برتری این محصولات را نسبت به رقبا به اختصار بیان می نماییم.

1- تنوع محصولات  روتل بیش از 70 هفتاد نوع کالا که همگی تحت نام یک برند سوئیسی با کیفیت در کشور عرضه می شود.

2- قدمت شرکت روتِل ، که بیش از 65 سال در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد و جزو برندهای نوظهور بازار ایران که بسیاری از آنها بیش از 6 ماه قدمت دارند نمی باشد .(برای مطالعه بیشتر به سایت شرکت در سوئیس www.rotel.ch مراجعه شود)

3- کلیه اجناس در کشور سوئیس و کشور های حوزه اروپا در منازل و فروشگاه ها استفاده و فروخته می شود . (برای مطالعه بیشتر به سایت شرکت در سوئیس www.mediamarkt.ch و www.coop.ch و www.migros.ch مراجعه شود)

4- استاندارد بالای کشور سوئیس اجازه مصرف برق بالا را نسبت به کارکرد اجناس نمی دهد بنابراین کلیه اجناس دارای مصرف برق A می باشد و این خود باعث می شود که مصرف انرژی کمتری نسبت به بقیه برند ها داشته باشد .

5- دارای استاندارد CE و EU جهت تولید کالا می باشد .

6- متنوع بودن رنگ ها چه به صورت استیل کروم و سفید و یا الوان که در محصولات روتِل دیده می شود.

7- با خرید محصولات روتِل مشتریان عزیز با یک نوع گارانتی و خدمات پس از فروش سر و کار دارند و نیازی نیست برای هر محصول از یک شرکت کارت های مختلفی را نگهداری کنند.
telegramgoogle
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده